KARGOLAMA VE TESLİMAT

Bulunduğum il için kargo ücretiniz nedir?

Satın aldığınız tüm ürünler için geçerli olan 3,90 TL kargo ücretimiz, Türkiye'nin tüm illeri için geçerlidir.

Birden fazla ürün alırsam kargo ücreti aynı mı olacak?

Evet. Birden fazla ürün almanız durumunda da sadece  3,90 TL kargo tek kargo ücreti ödersiniz. 100TL üzerindeki alışverişlerinizde ise kargo ücreti ödemezsiniz. 

Satın aldığım ürün ne zaman kargoya verilecek?

Satışını yaptığımız ürünlerin kargoya veriliş tarihlerini, ürünün detaylı açıklamalarını "Bana Özel" sayfanızın "Sipariş Geçmişi" bölümde bulabilirsiniz. İş günlerinde verdiğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya verillir. Siparişleriniz sadece hafta içi ve iş günlerinde kargoya teslim edilir. Cumartesi ve Pazar günleri ve resmi tatillerde kargo teslimatı yapılmamaktadır. Ayrıca Cumartesi ve pazar günü yaptığınız alışverişler ise en geç pazartesi günü kargoya verilmektedir. Gün içinde saat 16:00 sonrasında verilen siparişler 1 gün sonra kargoya verilir.

Ürünüm hangi kargo firması ile gönderilecek?

Satın almış olduğunuz ürünler anlaşmalı kargo hizmet sağlayıcımız ARAS Kargo aracılığı ile gönderilmektedir.

  

Ürünüm, kargoya verildikten kaç gün sonra bana ulaşır?

Aynı Gün Kargo, Hızlı Teslimat !
Aras Kargo aracılığı ile yapılan gönderileriniz
İstanbul içi 24 Saat,
İstanbul dışı tüm Türkiye'ye 48 saat

içinde teslim edilmektedir.

İş günleri dışında teslimat yapılmamaktadır.
 

Siparişlerimde yer alan, paketleniyor ibaresi ne anlama gelmektedir?

Sitemize üyelik girişi yaptıktan sonra sol menüde göreceğiniz "Bana Özel" sayfasında "Sipariş Geçmişi" alanında bulunan "Paketleniyor" yazısı, ürünün henüz kargoya verilmediğini, kargoya verileceği günü yada kargo firması tarafından alınması bekleniyor anlamına gelmektedir. Ürünü kargoya verdiği anda"kargoya verildi" ibaresini görünür.


Kargomu şubeden kendim gidip teslim almak istiyorum. Mümkün müdür?

Evet mümkündür. Ancak herhangi bir aksilik yaşamamak için, şubeye gitmeden önce irtibata geçmenizi ve şubeden teslim almak istediğinizi belirtmenizi önermekteyiz. Aksi halde siz şubede iken, ürün size teslim edilmek üzere teslimata çıkarılmış olabilir.


Ürünleri kendim gelerek alabilir miyim?

Evet. Şirketimizi ziyaret ederek istediğiniz ürünü elden satın alabilirsiniz. Gelmeden önce bizi arayarak istediğiniz ürünü belirtmeniz ürünü siz gelmeden önce hazırlamamızı sağlayacaktır.


Yurt dışına gönderi yapıyor musunuz?

Hayır. Şu aşamada sadece Türkiye sınırları içerisine gönderi yapmaktayız. 


KKTC ye gönderi yapıyor musunuz?

Evet KKTC'ye ürün gönderimi yapabilmekteyiz. Ancak Kredi Kartı ya da Havale / EFT ödemesi ile satın almanız gerekmektedir. Kapıda/Teslimatta ödeme hizmetimiz KKTC'ye yapılan gönderiler için geçerli değildir ! KKTC'ye yapılan gönderilerde kargonuz karşı ödemeli olarak gönderilmekte ve ek kargo ücreti alınmaktadır.