Original Club Çantanıza Özel Ölçü Delux Düzenleyici(Antik Beyaz&Yavruağzı)

Original Club Çantanıza Özel Ölçü Delux Düzenleyici(Antik Beyaz&Yavruağzı)

Original Club Çantanıza Özel Ölçü Delux Düzenleyici(Antik Beyaz&Yavruağzı)

Kişisel aksesuarlarınız ve eşyalarınızı çantanızda kolaylıkla organize edebileceğiniz, çantanızın özel ölçülerinde çanta düzenleyici.

ORJ2714D

100,00TL

On sale Satışta

69,90TL Detaylı Bilgi!

Sepete at

Bu ürünü satın alarak kazanacağınız para puan: 7 Ödül puanları. Kazanacağınız her 7 Para Puan ile elde edeceğiniz indirim kupon tutarı: 2,80TL.

Bu Kategorideki Diğer Ürünler (30 Adet)

Detaylı Bilgiler

Original Club Çantanıza Özel Ölçü Delux Çanta Düzenleyici

100 % ekolojik yün keçe malzemesi sayesinde çantanızın içinde eşayalarınızın kayma yapmasını ve hareket etmesini engeller. Farklı bir çantada kullanmak istediğiniz anda kolaylıkla mevcut çantanızdan çıkarıp yeni çantanıza geçirebilirsiniz. 

Original Club çanta içi düzenleyici günlük yaşamınızda büyük kolaylık ve konfor sağlayacak.
Makyaj malzemeleri,anahtar,kimlik,telefon,ipad ve tablep bilgisayarlarınız,pasaportunuz,kitabınız ve bir çok eşyanız için harika bir düzenleyici.

Delux Düzenleyici: Elit tasarımı ile çift renkli (Antik Beyaz&yavruağzı rengi) delux keçe organizerleri, şık ponpon anahtarlığı ile sofistike bayanların seçimi. Büyük boy çantalarınız için yaptırdığınızda toplam 9 göz (6 standart, 2 yuvarlak ve tablet Pcniz için bir göz yer almaktadır. Daha küçük çantanız için yaptıracaksanız toplam 7göz (4 standart, 2 yuvarlak ve tablet Pcniz için bir göz yer almaktadır.

Çantanıza Özel Ölçü: İncelediğiniz ürün çantanızın ölçülerinde, istediğiniz özel boylarda dikilmektedir. Lütfen siparişiniz ile beraber istediğiniz ölçüleri en,boy ve derinlik olarak sipariş notu kısmına veya iletisim@orijinalkulup.com mail adresimize sipariş numaranız ile birlikte gönderin. Ayrıca standart boyda çanta düzenleyicilerimizde mevcuttur.

Üretim süresi (4-5 gün) arası sürmektedir.

Yurt dışından ürünümüzü satın alan bazı müşterilerimizin videoları


  • Video (3)
  • Yorumlar